На чемпіонаті Європи українські веслувальники показали найкращий результат в історії виступів збірної

У загальному заліку результативності наша збірна посіла п’яте місце

Українські веслувальники показали найкращий результат в історії виступів збірної.

На чемпіонаті Європи з веслування, що відбувся в Польщі, українські спортсмени завоювали 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. 5 із 8 медалей українці вибороли в останній день змагань.

Зокрема, каноїстка Людмила Лузан отримала 4 медалі: 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову. Такого результату на Євро не показував ще жоден український веслувальник в історії. У загальному заліку результативності наша збірна посіла п’яте місце.

Як повідомляв 5.UA, у березні 2021 року український параолімпієць виборов золото на Кубку світу з кульової стрільби

Нагадаємо, нещодавно українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту.